Woga Games Studio

Kullanım Koşulları

Hizmet şartları 10.05.2021 tarihinde güncellenmiştir.

Bu sözleşmede ki şartlar woga games ile sizin aranızda hukuki olarak anlaşma niteliği taşımaktadır. Bu nedenle sözleşmede ki şartları dikkatle okumanız gerekmektedir.
Woga games bünyesindeki uygulamalarımızı, kendi platformlarımızda veya başka bir platformda sunuduğumuz oyunları, ürünleri ve hizmetleri nasıl kullanabileceğinizi düzenlemektedir.

BİZ KİZİMİZ?

Woga games Türkiye’de kurulan bir oyun şirketidir. Farklı oyun uygulamaları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz oyun ve hizmetler üreten bir firmayız.
Woga games’in ilk üretimi olan SOTE OKEY, yapay zeka teknolojisi kullanılarak 1 yıl gibi bir sürede üretilmiş sizlerin kullanımına sunulmuştur. Bütün oyunlarımızda güncellemeler ile daha ileri seviyeye getirmek için çalışmalar kesintisiz devam etmektedir.
Woga games hizmet şartlarını güncelleyebilir ve değiştirebilir. Uygulama ve oyunlarımızı kullanmaya devam etmekle birlikte güncellenen veya değiştirilen hükümleri kabul etmiş olursunuz.
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi üçüncü taraflar ile paylaşmayınız. Hesabınızın üçüncü kişiler tarafından kullanıldığını tespit etmemiz halinde hesabınızı askıya almaya, süreli yasaklamaya ve kapatmaya hiçbir bildirim yapmadan yapma hakkımız saklıdır.
Hesabınızın üçüncü kişiler tarafından kullanıldığını tespit edemeyebiliriz bu gibi durumlarda sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

KULLANICI KAYDIMI NASIL KAPATIRIM?

Hesabınızın kapatılmasını istemeniz durumunda woga games’e talep ettiğiniz hesap bilgileri ile her zaman support@soteokey.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

UYGULAMA VE OYUNLARIMIZI KULLANIRKEN YASAK OLAN HALLER

Woga games’in oyunlarından herhangi birini kullandığınızda aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz
A. Uygulama ve oyunlarımızı kullanan diğer kullanıcılara karşı saygı duyacağınızı, taciz veya rahatsız edici hareketlerde bulunmayacağınızı,
B. Diğer kullanıcılarımıza kişisel saldırıda bulunmayacağınızı,
C. Cinsel içerikli söz, görüntü, yazı vs.. gibi paylaşımlar veya faaliyetlerde bulunmayacağınızı,
D. Saldırgan tavırar takınmayacağınızı ve genel ahlaka uygun davranışlar içinde bulunacağınızı,
E. Oyunlarda hileli yöntemler kullanmayacağınızı, oyun uygulama veya yazılımlarımıza saldırmayacağınızı ve bu kapsamda oluşacak tazminat haklarımızı bizim belirlediğimiz miktarlarda karşılayacağınızı,
F. Herhangi bir yasadışı faaliyette bulumayacağınızı teşvik etmeyeceğinizi, savunmayacağınızı, G. Üçüncü taraf kişilerin haklarını kotuyacağınızı, telif hakkı, patent, marka, fikri mülkiyet hakları, özel hayatın gizliliği yükümlülüklerini ve bunlara bağlı doğabilecek maddi ve manevi haklarını karşılayacağınızı,
H. Kendinize ait işletme veya kar getirici faaliyetlerde bulunmayacağınızı, İ. Uygulama ve oyunlarda taşkınlık yapmayacağınızı, woga games yöneticilerine karşı saygılı davranacağınızı bunların aksi halinde uygulama ve oyunlarda süresiz atılacağınızı, oyunlarda bulunan sanal para haklarınızın kaldırılacağını, hiçbir şekilde geri iade talebinde bulunamayacağınızı,
kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

Başka kullanıcıların yukarıdaki kuralları ihlal ettiğini düşünüyorsanız her zaman support@soteokey.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Bütün kullanıcılar kendi fiil ve eylemlerinden sorumludurlar. Yasal mercilerden talep gelmesi durumunda içerikleri yasal temsilcilere aktarabiliriz.
Yasa dışı her türlü eyleme karşı ilgili ülkenin yasal mercileri ile işbirliğini hiçbir bildirime gerek duymaksızın yapabiliriz. Çıkabilecek her türlü karara uyma hakkımız saklıdır.
WOGA GAMES MÜLKİYET HAKLARI
Tüm içerik ve görsellerin fikiri mülkiyet hakları woga games’e aittir. Tarafımızca yazılı izin verilmedikçe hiçbir içeriği herhangi bir şekilde kullanamazsınız.

WOGA GAMES SORUMLULUK

Hizmetlerin kullanılmaması, kaybedilmesi veya çalınması durumlarında hiçbir şekilde sorumlu değiliz. Dolandırıcılık, aldatma gibi eylemlerden doğabilecek maddi ve manevi zararlardan sorumlu değiliz. Hizmetlerimizi kendi tasarrufumuz çerçevesinde istediğimiz zaman değiştirebilir, şartları ve güncellemeleriniz yapabiliriz. Uygulama veya oyunlarımızdan herhangi birinden sanal nesneler veya sanal paralar satın alırsanız ilgili uygulama mağza sağlayıcısının uygulama içi satın alma işlemlerine uygulanacak bütün hüküm ve şartları kabul etmiş olursunuz. ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILAR

Buton veya sayfalarda üçüncü taraf reklamlarına veya bağlantıları görebilirsiniz. Bu reklam ve bağlantılar üçüncü taraflarca sağlanır ve sorumluluklarındadır. Üçüncü taraf bağlantı veya reklamlarını ziyaret ettiğinizde üçüncü tarafların kullanım koşulları ve gizlilik koşullarını kabul etmiş olursunuz. Reklamlar woga games kontrolünde olmadığını rahatsız edici ve uygun bulmadığınız bağlantıları her zaman support@soteokey.com e-posta adresinden bize ulaştırabilirsiniz. Reklamlara tıkladığınızda farklı bağlantıda olan firmalara yönendirilirsiniz. Madd ve manevi doğabilecek zarardan sorumlu değiliz.

OYUN VE UYGULAMALARIMIZDA KULLANICILARIN MEMNUNİYETİ

Kullanıcılarımızın memnuniyeti bizim için önemlidir. Fakat bu hizmet sözleşmesindeki koşulları uyarınca hükümleri kabul etmeme durumunda oyun ve uygulamaları kullanmamalısınız. KULLANICILARIN YAŞ SINIRI

Oyun ve uygulamalarımıza 13 yaş altı kullanıcıların girişi yasaktır. Üçüncü kişilerce yanlış bilgi verilerek oyunlara kayıt edilen 13 yaş altı kişilere karşı yardımcı olan veya kayıt eden kişiler bütün sorumluluğu kabul etmiş sayılır. UYGULAMA İÇİ SATIŞLAR

Sanal paralar ve öğeler satın alındıkları veya başka bir şekilde edinildikleri takdirde sadece ilgili oyunda kullanılabilir. Belirli özelliklerin uygulama içi satın almalar ile erişebildiğinizi kabul etmiş olursunuz. Woga games oyunlarında uygulama içi satın alma bölümleri bulunmaktadır. Uygulama içi satın almalarda, satın alma seçenekleri bulunmaktadır. Uygulama içi satın almalarda istediğiniz miktarlarda satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üçüncü tarafların woga games oyunları ve uygulamalarının satın alma bölümü öğelerini satmaları veya kiralmaları yasaktır. Bütün uygulama içi satın alma öğeleri zaman içinde değerini yitirecektir.
1. Sizlere uygulama içi satın alma öğelerini çeşitli miktarlarda kampanyalar dahilin de sizlere sunabiliriz.
2. Almak istediğiniz sanal ürünü seçerek satın alabilirsiniz.
3. Uygulama içi satın almalarda satın alacağınız sanal ürünler üçüncü taraf ödeme sağlayıcılara yönlendirilirsiniz. Uygulama mağazası şartları ve koşullarını kabul etmiş olursunuz.
4. Woga games uygulama içi satın almalarda fiyat, miktar, süre gibi işlemleri her zaman yapmaya, kontrol etmeye ve değiştirmeye yetkilidir.
Woga games uygulama içi satın almalarda ödeme sağlayıcısı hizmeti vermez. Üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı veya uygulama mağazası Apple, Google Play Store gibi aracılar ile ödeme işlemleri gerçekleşir. Sanal ödeme işlemleri esnasında yaşayabileceğiniz bütün sorunlardan üçüncü taraf ödeme sağlayıcıları veya uygulama mağazası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Biden fazla hesap açılsa da uygulama içi satışlarda oyunun amacına aykırı şekilde kullanılamaz ve birden fazla hesap açılamaz. Diğer kullanıcılara veya kişilere uygulama içi sanal öğeleri satmak, kiralamak, devretmek yasaktır. Uygulama içi satışlarda belirli sürelerde kullanım hakkı vermek veya kısıtlamak woga games tasarrufu ve yetkisindedir. Uygulama içi satın almalarda sanal öğeleri şahsi mülkiyet hakki olmadığını sanal paraların ulusal veya başka bir ulusun para birimi olmadığını kabul etmiş olursunuz. Uygulama içi satınan alınan öğeler veya sanal paralar için hiçbir şekilde geri ödeme yapılmaz. Woga games uygulama içi satın almaları istediği zaman sona erdirme, geri çekme, yer değiştirme, kısıtlama veya herhangi bir işlemi yapma hakkına hiçbir bildirim yapmadan sahiptir. Hesabınızı bu kullanım şartları çerçevesinde kullanımını durdurur, askıya alır veya kapatırsak bütün satın almalarınızı sıfırlayabilir veya kaldırabiliriz. Herhangi bir geri ödeme, iade veya tazminat isteme hakkınız bulunmamaktadır.